Zapraszamy na zajęcia nauki gry w badmintona

gracz1
Klub „Harcownik” Działający na Natolinie od kilkunastu lat, zaprasza za zajęcia dla dzieci, chcących uczyć się gry w badmintona.

Zapraszamy uczniów, głównie klas II, III i IV na treningi zorganizowane dla grupy początkującej. W pierwszym roku nauki gry głównymi motywami są zabawy ogólnorozwojowe oraz poznawanie podstawowych elementów techniki badmintona.
Jako dyscyplina sportowa, poza umiejętnościami technicznymi, badminton wymusza bowiem od graczy zwinność, skoczność, gibkość, koordynację ruchową, wytrzymałość oraz refleks. Rozwija równomiernie wszystkie partie ciała.

  • Klub zapewnia rakietki i lotki podczas zajęć wszystkim podopiecznym.
  • Treningi prowadzone są przez trenerów: Marka Czaplińskiego (trener II kl.) i Tomasza Lipskiego (instruktor badmintona Dannish Sport School).
  • W czasie roku szkolnego klub organizuje zarówno renomowane turnieje badmintona rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej, jak i turnieje rodzinne.
  • Co roku w wakacje odbywa się wyjazd na obóz sportowy.
  • Klub od ponad 10 lat współpracuje z młodymi badmintonistami z Danii (Dania to najsilniejszy kraj w europejskim badmintonie – jako jedyny z Europy niezmiennie od lat należy do czołowej czwórki świata). Już kilka razy byliśmy goszczeni w Danii – na turniejach, letnich obozach portowych i innych spotkaniach. My także gościliśmy Duńczyków w Polsce – zarówno w roku szkolnym w Warszawie jak i latem na naszym obozie.
  • Wiosną 2015 będziemy gościć Duńczyków na Ursynowie po raz kolejny.
  • Podczas pierwszych treningów nie są wymagane opłaty.
  • Następnie, przez pierwszy rok, opłata miesięczna wynosi 80 zł.

Zajęcia odbywać się będą, jak co roku w SP 330, os. Natolin, ul. Mandarynki 1
Dla grupy najmłodszej początkowo dwa razy w tygodniu po 1,5 godziny.

Godziny rozpoczęcia zajęć:
Wtorki 16:55
Czwartki 15:45

Kontakt telefonicznie pod numerem: 793 079 514, lub osobiście w hali SP 330 podczas treningów grup starszych w poniedziałki, środy, czwartki 20:00-22:00 i we wtorki 18:30-20:30.

Zajęcia są prowadzone pod patronatem i przy wsparciu dz. W-wa Ursynów w ramach Programu Upowszechniania i Rozwoju Sportu na Ursynowie.